Kredyty

Mając za sobą kilkanaście lat doświadczenia w branży finansowej wiemy że, do każdego klienta należy podchodzić indywidualnie i kompleksowo. Wynika to z istotnego faktu jakim jest świadomość klienta na rynku finansowym. Znając kluczowe różnice w poszczególnych ofertach banków i instytucji finansowych mamy możliwość dobrać odpowiednią formę i rodzaj kredytu pod kątem planów i potrzeb klientów.

kredyty_wieliczka

Współpracujemy z bankami i firmami finansowymi w zakresie kredytów : gotówkowych konsolidacyjnych, hipotecznych,kredytów samochodowych oraz leasingów. Niezależność doradcza oraz szeroka gama produktów pozwala nam dobrać dla klienta najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe.

Pomagamy klientom przy wyborze odpowiedniej oferty kredytowej, negocjujemy najkorzystniejsze warunki cenowe kredytu . Jesteśmy z klientem do momentu podpisania umowy kredytowej i wypłaty kredytu, dając wsparcie merytoryczne i dbając o interes klientów.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w naszym biurze lub spotkamy się z Państwem w dogodnym wyznaczonym przez Państwa miejscu. W trakcie spotkania odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.